Blender, mis ei jää kunagi kapipõhja seisma

blendtec blender

“See on Blendteci blender, mis teeb sinust oma tutvusringkonnas parima kokteili- ja smuutimeistri ning muidugi hinnatud koka, sest sinu käsutuses on peakokkade ja restoranide lemmiktööriist – Blendteci blender.” Teele Teder.

Loe mida toitumisnõustaja Teele Teder arvab Blendtec blenderist.

Blender ei pea olema tööriist, mida võetakse köögikapist välja vaid siis kui mõnikord harva tuleb tuju kodus ise smuutit teha ning unustatakse siis jälle pikaks ajaks kapipõhja. See on raiskamine! Maailmakuulus tipprestoranide ja kokkade lemmikblender Blendtec pakub täiesti teistsugust blenderi-kogemust.

 

Unustamatu kolme-minuti supp

Kujuta ette, tuled töölt koju ja kõht on nii tühi, et lihtsalt ei jaksagi muud kui kiirelt midagi kuskilt tellida. Toitu tellida on ju mugav ja see tundub tõepoolest kiire. On päevi, kus mingist tavapärasest vaaritamisest ei viitsi sellel hetkel ju isegi mõelda. Aga on veel olemas variant, kus sa ei pea tegema allahindlusi tervislikkuse, aja ega ka maitse osas. Sul on oma kodus võimalik Blendteci blenderiga kõigest ühe nupuvajutustega teha kolme minutiga valmis kuum ja värske püreesupp, mis on nii maitsev ja siidise tekstuuriga nagu oleks selle sulle valmistanud mõne restorani peakokk. Ei mingit liigset lõikumist, tooraine pehmeks keetmist ega ka poti määrimist. Kodused püreesupid pole kunagi varem nii hästi maitsenud ning selle maitsevahet tunnevad juba esimesest ampsust nii pere pisemad kui suuremad liikmed.

 

Aeg maha kokteilidega

Kui peamiselt on kiire söögiga, siis teinekord tahaks just aja maha võtta mõne joogiga. Näiteks maasika Margarita või jäise Bloody Mary`ga. Ka selleks puhuks ei pea enam alati minema kuhugi peenesse lounge`i ning selle eest krõbedat hinda maksma vaid nüüd on võimalus täpselt sama head kokteili minuti möödudes nautida ka kodust lahkumata. Ükskõik kas üksi või sõpradega.

 

Siidise smuuti saladus

Kas oled pannud tähele, et oled siiani kippunud ka smuutisid pigem ostma kui neid kodus tegema, kuigi nende valmistamise retseptid on ju lihtsamast lihtsamad. Aga ometi ei ole need kodus tulnud välja nii head! Tegelikult saad sa ka kodus teha proffidega võrdväärse smuuti, mis on kreemise tekstuuriga ja kokkusulandunud tervikliku maitsega. Blendteci blenderiga saad ise teha selle sama smuuti, mille eest oled varasemalt harjunud maksma kuni kümme eurot. Ja kasvõi hommikul vara kui teised magavad, sest hoolimata sellest, et Blendteci blender on ülivõimas, on see ka ülivaikne.

 

Kastmed ja dipid pole enam mingi väljakutse

Ja kui arvasid, et ka head hummust ja dipikastet pole võimalik kodus teha ning neid peaks alati parema maitseelamuse saamiseks poest ostma, siis ka see ei vasta enam tõele, Blendteciga saad kodus mängleva kergusega valmistada jumalikku jäätist, kuuma šokolaadi, mandlipiima, täiuslikku jahu ja pähklivõid, võrratuid dipi- ja tavakastmeid, toormahlu, kuumi suppe ja teisi hõrke roogi.

 

Ei viitsi puhastada? Ei peagi!

See kõik kõlab imeliselt ja tahaksid olla oma kodu meisterkokk, kuid sulle ei meeldi hiljem seadmeid puhastada? Blendteciga sa ei peagi! Nii nagu ka restoranides ei ole palju aega kulutada erinevate seadmete puhastamiseks, ei pea seda ka sina oma koduses köögis tegema. Blendteci blenderil, mis aitab sul kõike eelnevat meisterlikult valmistada on isepuhastussüsteem ning hõlpsasti puhastuvad spetsiaalsed materjalid. Tänu siledatele külgedele ja ühes tükis terale on Blendteci blenderit imelihtne puhastada. Blenderda lihtsalt suurimal kiirusel sooja vett ja lisa tilk nõudepesuvahendit ning vaata, kuidas blender saab vähem kui 60 sekundiga ise puhtaks – midagi pole vaja isegi koost lahti võtta.

 

Kuidas see kõik võimalik on?

Kuidas on võimalik, et üks blender seda kõike suudab? Pakkuda kasutajamugavust, nii laia valikut erinevaid funktsioone, enneolematut võimsust, kiirust ning erakordselt siidist konsistentsi? Vastus peitub patendeeritud tehnoloogias.  Blendteci terad on valmistatud külmstantsitud karastatud terasest ning need on kuni 80% paksemad ja 10 korda tugevamad kui teiste blenderite terad. Peale selle on need nürid, mitte teravad,  sest kui tera pöörleb kiirusel üle 480 km tunnis, ei pea see oma tööga hakkama saamiseks terav olema. Nii on blender ohutu ka lastele.

Viisnurkse läbilõikega patendeeritud kann tõmbab koostisaineid automaatselt tera poole tänu ainulaadsele ruudukujulisele disainile, mis põrgatab koostisaineid edasi-tagasi. Koostisaineid ei keerutata kannus ringi nagu ümmarguses purgis, vaid neid põrgatatakse vastu kannu lamedaid külgi. Seejärel kannab inerts puuviljad, jää ja muud koostisained mööda kannu seinu üles, kuni need jõuavad segu ülaossa. Siis pöörduvad need ümber ja suunduvad tagasi alla, otse teradesse. See tagabki alati esmaklassilise tulemuse. Blendteci blender on see blender, mis on võimeline purustama ka iPhone`i nii, et sellest jääb järgi vaid tolm. Lisaks algab Blendteci blenderite garantii  kuni kaheksast aastast ning kehtib nii kannule, mootorile kui pisematele detailidele.

Kõikvõimas blender Blendtec

 

 

 

 

 

 

 

Soovitatud postitused

Blendtec taimsed piimad

Kuidas teha taimset piima?

Valmistame koos Mari-Liis Iloveriga tervislikke ja maitsvaid taimseid piimasid. Teem koos PÄRIS toitu. Taimsed piimajoogid on tore vaheldus lehmapiimale ja täiesti asendamatu toiduaine neile, kes ei saa erinevatel põhjustel tavalist piima tarbida. …

Loe edasi

Blendtec puhastus

Kuidas blenderi kannu põhjalikult puhastada?

Pealkiri võib veidralt kõlada, sest Blendtec’i kannud puhastavad end praktiliselt ise. Kuid nende jaoks, kel on kodus veel vanamoodsamad blenderid, mille puhastamiseks tuleb tera lahti keerata ning ettevaatlik olla, et mitte kummitihendit …

Loe edasi