Privaatsuspoliitika

Meile on oluline, et Sa saaksid meid usaldada ning seetõttu paneme suurt rõhku Blendtec-i veebi külastajate privaatsuse kaitsmisele. Me ei küsi Sinult isiklikke andmeid, välja arvatud juhul, kui seda ise vabatahtlikult ja teadlikud avaldad. Samuti ei jaga me seda informatsiooni kolmandatele osapooltele, välja arvatud kauba kohaletoimetamiseks vajaliku informatsiooni edastamine ning seaduses ettenähtud juhtudel.

Millist informatsiooni me üldse kogume?

Kui Sa tellid meilt kaupa, siis me küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Nimi;
  • Aadress;
  • E-posti aadress;
  • Telefoni number.

Blendtec-i lehel liikudes on võimalik Sul ennast ka meie uudiskirja lugejaks registreerida. Sellisel juhul küsime Sinult järgnevat informatsiooni:

  • Eesimi;
  • E-posti aadress;

Me kogume külastajate kohta sellist informatsiooni nagu külastaja IP-aadress, aeg millal lehte külastati, kust kaudu tuldi Blendtec-i lehele, kui kaua olid veebilehel jne. Sellist informatsiooni kasutame ainult statistika tegemiseks, et muuta Blendtec-i leht veelgi paremaks.

Blendtec-i veebi külastades salvestab Sinu veebilehitseja ajutise faili (edaspidi: küpsis), mis võimaldab meil Sulle pakkuda personaalselt veebikasutamise kogemust ning salvestada meie lehel tehtud valikud. Samuti saame küpsise abil ajutisel kuvada Sind huvitavate toodete reklaame ja muid pakkumisi.

Kuidas informatsiooni kasutame?

Sinult saadud informatsiooni (nime, e-posti, telefoni numbrid ja vajadusel ka krediitkaardi numbrit) kasutame ainult tellimuse täitmiseks ning kui kirjutad meie veebipoes kuhugile lahtrisse enda e-posti, siis võime selle vahendusel Sinuga ühendust võtta (näiteks kui liitud uudiskirjaga või ostukorvis jääb tellimuse vormistamine pooleli).

Me jagame Sinult saadud informatsiooni kolmandatele isikutele ainult siis, kui kaup on vaja Sinuni toimetada või kui seadus seda nõuab. Nii anname logistikapartnerile Sinu telefoninumbri, nime ning vajadusel ka aadressi (pakiautomaati tellides pole seda vaja).

Andmete säilitamine, muutmine ja kustutamine?

Sul on alati õigus teada saada, milliseid Sinu isikuandmeid me töötleme. Samuti paluda oma isikuandmete muutmist. Säilitame Sinu isikuandmed kuni oled palunud meil need kustutada. Andmete kustutamiseks saatke palun e-kiri aadressile rickman@rickman.ee .